Başakşehir Perde

BAŞAKŞEHİR PERDECİ

Başakşehir perdeci ile model fonlarımız , jaluzi perde , stor perde , zebra perde , dikey perde , tül perde çeşitlerimiz ve farklı renk ve desen modellerimizi Başakşehir mağazamızda sizlere sunmaktayız. Tüm çeşitlerimizde kullanılan kumaş ve ürünlerin kalitesini daima ön planda tutarak perde üretmenin gayreti içerisindeyiz. Tasarımlarımız her zaman beğeni kazanan ve trend olan modeller içermektedir. Sizin gibi özel tasarımlar sunabilir ve bu tasarımları en iyi şekilde üreterek ev yada ofisinizin havasını değiştirebiliriz. Bunu bir slogan haline getirdiğimiz perdeleriniz evinizin gelinliğidir diyoruz.

Başakşehir Perdeci Olarak Ürünlerimiz ve Çeşitliliği

Vanessa PERDE Başakşehir şubemizde ürünlerimizin çeşitliliği , renk ve desen , farklı tasarımlar mevcuttur. İstediğiniz perde türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Model Fonlarımız , perde olarak bir işlevi olmayan tamamen dekor amaçlı kullanılan ve bulunduğu yerdeki renk uyumu dekor gibi etkenleride göz önünde bulıundurduğumuzda tam anlamıyla çok güzel bir ambiance oluşturmanızı sağlayacak , genelde kalın ve ağır kumaşlardan üretilen perdelerdir. Mağazamızda bulunan örnek fon perde modellerimizi detaylı görebilirsiniz. Model Fonlarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

Tül Perde , klasiklerden vazgeçemeyenler için tül perde desenlerimiz ilginizi çekecektir.

Zebra Perde , renkli ve farklı desen çeşitliliği ile göz boyayan zebra perdelerimiz tercih sebebiniz olabilir.

Stor Perde , son dönemde çok rağbet gören stor perde ile ilgili tüm perde çeşitlerimiz Başakşehir mağazamızda.

Dikey Perde , tam boy olan pencerelerde daha çok kullanılan dikey perdeler farklılık yaratacaktır.

Jaluzi Perde , ofisler için çok ideal olan perde çeşidimiz , uygun fiyat avantajları ile maliyetleri düşürmenizi sağlayacaktır.

Başakşehir Perdeci & Çalışma ve Hizmetlerimiz

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi perde tasarımından montajına kadar sektöre ve yaptığa işe hakim çalışanlarımız tarafından sürecin tamamı Semah Perde olarak bizim kontrolümüzde devam eder. Müşteri memnuniyeti daima hedeflerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır. Ücretisiz keşif imkanımız vardır. Yine perde satışımızdan sonra ücretsiz perde montajı yapmaktayız. Montaj ekibimizde saha tecrübesi olan personeller tarafından sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek sizlere iyi bir perde montaj hizmeti sunmaktadır. Instagram sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 

Başakşehir Ziya Gökalp Perdeci olarak müşterilerimize Zebra Perde, Stor Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde, Blackout Perde, Screen Perde,  Perde, Pliseli Perde, Ofis Büro Perde, Motorlu Perde, Projeksiyon Perde, Ahşap  ve daha bir çok model ile hizmet vermekteyiz.

Bir  firması olarak müşteri odaklı çalışmayı kendimize görev bilmekteyiz. Tüm müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermek için buradayız. Bize ister whatsapp ister telefon numaramız ‘dan isterseniz mail adresimiz den ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Ziya Gökalp Dikey Perde

Genelde iş yerlerinde, okullarda bazen hastaneler de tercih edilen bir perde modelidir. İmalatı ise PVC, bazen kumaş olarak ve ayrıca da alüminyum olarak üretilmektedir. Kumaş  evlerde tercih edilir. Evlere dekorasyona uygun modern bir görünüm kazandırır.

Başakşehir Ziya Gökalp Blackout Perde

Karartma perdeler, diğer adıyla Blackout Perde sistemleri bir ortamın tamamen karartılmasının amaçlandığı durumlarda kullanılması gereken tek perde çeşididir. Karartma perdelerde kullanılan özel kumaşlar %100 ışık geçirmez, 3 katmanlı ve alev almaz özel bir yapıya sahiptir.

Başakşehir Ziya Gökalp Screen Perde

En belirgin ve öne çıkan özelliği özellikle gündüz saatlerinde siz görünmeden size dışarıyı izleme fırsatı sunar. Bir sihir gibi değil mi? Dokusu gözenekli olan bu kumaşı indirdiğinizde size bakanları görürsünüz ama sizi görmek isteyenler sadece screen  kumaşını görürler.

Başakşehir Ziya Gökalp  Perde

 Perde yapısına sahip perdeler günden güne değişen şekilleriyle insanlara sunulmaya devam edilmektedirler. Bu perdeler daha çok iş yerlerinde tercih edilerek gün ışığını hassas şekilde iş yerine almaması sağlanmış olmaktadır.

Başakşehir Ziya Gökalp Pliseli Perde

Pliseli Perde Modern ofis, ev, restaurant ve kış bahçelerinde kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların pile şeklinde ipler aracılığıyla katlanarak toplanması mekanizmasıyla çalışabilen ve dekoratif kullanım kolaylığı sağlayan perdelerdir.

Başakşehir Ziya Gökalp Büro Perde

Ofis Perdeleri genel olarak jaluzi perde, stor perde, zebra perde ve motorlu perdeler çok kullanılan perde çeşitleridir. İnsan hayatının büyük bölümü kapalı alanlar içinde geçer ve bu kapalı alanlar da insanın ruh halini etkiler seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Başakşehir Ziya Gökalp Motorlu Perde

Eski moda stor perdeler ve zahmetli zincirler ile uğraşmayın. Bunun yerine Motorlu Stor Perdelerin rahatlığı ve konforun keyfini çıkarın. Stor perdenizi dilediğiniz gibi kontrol edin. Bütün bunları sadece uzaktan kumandanızın tek tuşu ile gerçekleştirin.

Başakşehir Ziya Gökalp 

Projeksiyon perdesi sizlere istediğiniz kaynakta ki görüntüleri bu perdeye yansıtmak amacı ile hizmet veriyor ve böylelikle var olan bir ekranı hem oldukça fazla kişi sayısı ile ve büyük bir ekranda ulaştırma şansına sahip olmuş oluyorsunuz.

Başakşehir Ziya Gökalp Ahşap 

Ahşap Stor Perde, özenli bir işçilikle iple dokunan ahşap malzemenin mekanizma ile birleştirilmesiyle imal edilir.İp ile kontrolü sağlanan  rulo şeklinde yukarı sarılarak toplanması yanında ilave bir mekanizma ile katlanarak da toplanabilir.Vanessa Perde

Tüm Soru ve Görüşleriniz İçin

Mobil perde hizmeti ile profesyonel yaklaşım!

İletişime Geç