Kurumsal

Misyon ve Vizyonumuz

Firmamız kurulduğu 1987 yılından bugüne öncelikle müşteri memnuniyeti dürüstlük güleryüz uygun fiyat kaliteli ürün bir müşteri bin müşteri sözünü ilke edinmiş ve devamlı kendini yenileyen dünya da ve türkiye’de çıkan döşemelik perdelik ve mekanik motorlu sistemleri deneyimli profesyonel ekibimizle müşterilerimizle sunmak söz verdiğimiz günde ve saatte teslim etmek yurt içinde ve yurt dışında tüm projelerde her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız saygılarımızla.

 

Tül perde sektöründe 27 yılını vermiş Metin yılmazdan tavsiyeler

 

Ev ve iş yerlerine perde yaptırmayı karar verirken dikkat etmeniz gereken bazı konularda biraz ipucu vermek isterim.

 

Eğer internetten bir firmaya karar verecekseniz öncelikle çağırıcağınız firmanın gerçek bir firma olup olmadığını sabit numaradan mutlaka kontrol edin ve firmanın öz geçmişlerini mutlaka araştırın çünkü internetteki firmaların yaklaşık %40 hiçbir firması olmayan sadece katalogla çalışan insanlardir. inanın ne kalitede nede işçilikte ve ileride çıkıcak en ufak problemlerde hiçbir netice alamazsınız.

 

Değerli müşterilerimiz perde deyip de geçmeyin ömrümüzün yarısının geçtiği ev ve ofisinizde seçeceğiniz perde model ve renkler sağlığınız ve psikolojiniz açısından çok önemlidir . Bu nedenle perde emek tecrübe ve birikim isteyen bir iştir herkesin verebileceği bir hizmet asla değildir.

 

Biz vanessa perde olarak 27 yıldan beri öncelikle müşteri memnuniyeti ve bir müşteri bin müşteri ilkesiyle bu hizmetleri ölçüden montaja kadar güler yüzlü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle sizlere sunmaya her zaman hazırız…

 

HER İŞİNİZDE DÜRÜST GÜVENİLİR SÖZÜNÜN ERİ İNSANLARLA KARŞILAŞMAK DİLEĞİYLE…

SAYGILARIMLA  METİN YILMAZVanessa Perde

Tüm Soru ve Görüşleriniz İçin

Mobil perde hizmeti ile profesyonel yaklaşım!

İletişime Geç